O nas

Ślubne marzenia i cuda spełniamy od ręki. Tworzymy w pełni indywidualne i spersonalizowane ceremonie. Organizujemy śluby humanistyczne oraz tradycyjne, ale w nietradycyjny sposób. Prowadzimy śluby dla społeczności LGBT.
Macie wspaniałą okazję ślubować wzajemną miłość i wierność, w jakiejkolwiek formie i gdziekolwiek zapragniecie.

Kameralna, intymna ceremonia w zaciszu Waszego ogrodu? Romantyczny ślub o północy przy pełni księżyca? A może ślub z niesamowitym widokiem na pasmo gór? Dla nas niemożliwe nie istnieje! Oprócz miejsca, dowolny jest także przebieg całej ceremonii oraz jej charakter.

Nasi Mistrzowie Ceremonii to osoby z powołaniem i doświadczeniem w prowadzeniu uroczystości symbolicznych. Współpracujemy z certyfikowanymi Mistrzami Ceremonii Ślubnych. Jesteśmy gotowi przeprowadzić ceremonię w języku polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim. Istnieje także możliwość skorzystania z usług tłumacza. Pracujemy na terenie całej Polski, a także w wybranych krajach w Europie.

W razie potrzeby służymy pomocą w znacznie szerszym zakresie. Zaproponujemy lokalizację, aranżację miejsca zaślubin czy oprawę artystyczną uroczystości. Zajmujemy się planowaniem, organizacją, a w dniu ślubu koordynacją przebiegu uroczystości. Zadbamy zarówno o szczegóły techniczne, obsługę, ale także o najlepszych wykonawców: fotografów, filmowców, florystów.

Należymy do agencji ślubnej GLAMOUR EVENT, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Od 2009r. zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. W odpowiedzi na Wasze potrzeby i rosnące zainteresowanie ślubami symbolicznymi, w 2010r., stworzyliśmy dedykowany zespół, który przygotuje Waszą niezapomnianą ceremonię symboliczną. Zostaliśmy zwycięzcami plebiscytu ZIWA 2018, jako jedni z najlepszych usługodawców w branży ślubnej.

humanistyczny ślub w plenerze

Personalizacja

Personalizacja to nasze zamiłowanie. Organizując śluby szyte na miarę, personalizujemy każdy element. Tworzymy indywidualny scenariusz Waszej uroczystości aby odpowiadał Waszym planom i oczekiwaniom. Pomagamy w przygotowaniu spersonalizowanych przysiąg. Dobieramy Mistrza Ceremonii, który najlepiej wpisze się w Wasze preferencje. Podpowiadamy w kwestii doboru odpowiedniej oprawy muzycznej, aranżacji przestrzeni oraz stylizacji florystycznej. Na życzenie wypracowujemy motyw przewodni uroczystości, który zostanie przedstawiony na papeterii ślubnej, pamiątkowym akcie ślubnym oraz w stylizacji miejsca zaślubin.

ślub symboliczny w Polsce

Elastyczność

Dostosowujemy się do Waszych preferencji w zakresie formy, lokalizacji, terminu oraz godziny ślubu. W dowolnym momencie organizacji możecie wprowadzić modyfikacje w zakresie naszych usług. Oferujemy możliwość przeprowadzenia spersonalizowanych rytuałów ślubnych, które mogą zastąpić lub uzupełnić tradycyjną wymianę obrączek. Wasz ślub może być poprowadzony w dowolnych językach. Prowadzenie ceremonii w języku polskim oraz angielskim jest w standardzie. Dajemy możliwość płatności w wygodnej dla Was formie: karta, przelew, gotówka.

śluby symboliczne w Polsce

Kompleksowość

Zorganizujemy Waszą uroczystość w najdrobniejszym szczególe. Z dbałością doświadczonego wedding plannera, zadbamy o każdy aspekt Waszego ślubu. Nasi Mistrzowie Ceremonii dbają o stosowne nagłośnienie. Oferujemy możliwość wynajmu akcesoriów ślubnych (np. szkatułka na obrączki itp.) oraz akcesoriów do rytuałów ślubnych (np. świeczniki, karafki itp.). Powierzając nam realizację dodatkowych usług jak np. aranżacja florystyczna, oprawa muzyczna itp., możecie być pewni, że usługi zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie a my przejmiemy na siebie wszelkie formalności. W spełnianiu marzeń ślubnych specjalizujemy się od 2009r.

Mówią o nas

Karolina Ostachowicz
Karolina Ostachowicz
opiekun Pary Młodej
SPRAWDŹ TERMIN I OFERTĘ